Do prawidłowej obsługi strony potrzeban jest obsługa JavaScript!

Oferta zewnętrznego oświetlenia LED

Przedstawiamy nasze propozycje opraw i źródeł światła przeznaczonych do stosowania w terenie otwartym. W tego rodzaju oświetleniu stosuje się bardzo mocne źródła światła, dla uzyskania dużej jasności oświetlanej powierzchni. Lampy te łącznie w roku pracują ponad 4000 godzin. Jeżeli weźmiemy pod uwagę oświetlenie uliczne, gdzie liczbę takich lamp należy podawać w dziesiątkach, to koszty zużycia energii elektrycznej są bardzo duże.

Oferta oświetlenia LED dla stacji benzynowych

Przedstawiamy nasze propozycje opraw i źródeł światła przeznaczonych do stosowania na stacjach paliw. Tego rodzaju oświetlenie jest znacznie bardziej bezpieczne od stosowanego aktualnie przede ze względu na brak iskrzenia i znacznie niższą emisję ciepła. W niniejszej publikacji zamieszczamy modele nie tylko do oświetlania stanowisk dystrybutorów ale też oświetlenie wewnętrzne i uzupełniające.

Oferta oświetlenia LED dla obiektów sakralnych

Przedstawiamy nasze propozycje opraw i źródeł światła przeznaczonych do stosowania na obiektach sakralnych. Tego rodzaju oświetlenie nadaje pomieszczeniom oraz elewacji unikatowy charakter i klimat. W niniejszej publikacji zamieszczamy modele nie tylko do oświetlania elewacji ale i wnętrz obiektów.

Oferta oświetlenia LED dla obiektów przemysłowych

Przedstawiamy nasze propozycje opraw i źródeł światła przeznaczonych do stosowania na obiektach przemysłowych. Oferta kierowana jest do wszystkich zakładów produkcyjnych, które na swoim terenie posiadają oświetlane powierzchnie, takie jak: pomieszczenia biurowe, magazyny, hale produkcyjne, place manewrowe, place przyzakładowe, składowiska (materiałów budowlanych, złomu itp.)