Do prawidłowej obsługi strony potrzeban jest obsługa JavaScript!

Oświetlenie biurowe

Biurowe oświetlenie LED

Pomieszczenia biurowe, handlowe, reprezentacyjne, komunikacja wewnętrzna...

Obecnie stosowanym oświetleniem powierzchni biurowych są lampy wyposażone w fluorescencyjne źródło światła. Są nimi za równo powszechnie stosowane świetlówki osadzone w rastrach oraz tak zwane świetlówki kompaktowe z trzonkiem G24q. W czasie ich pracy występuje tętnienie światła, czyli migotanie. Z reguły jest nie dostrzegalne, ale przy dłuższej pracy w pomieszczeniu gdzie ono występuje, powoduje zmęczenie narządu wzroku.

Oprawy wykorzystujące źródła światła oparte na technologii LED nie posiadają tej wady. Ponadto zapewniają jednorodną barwę światła na całej oświetlanej powierzchni.

Przedstawiamy ofertę opraw i źródeł, które z powodzeniem zastępują stosowane obecnie oświetlenie. Proponujemy zastąpić używane świetlówki fluorescencyjne świetlówkami liniowymi LED. Bardziej wymagającym oferujemy panele LED, które dzięki zastosowanej płycie akrylowej emitują doskonale rozproszone światło, równomiernie oświetlając powierzchnie.

W ofercie posiadamy też zintegrowaną oprawę, o klasie szczelności IP65, zaprojektowaną jako bezpośredni zamiennik opraw dla 2xT5 i 2xT8.