Do prawidłowej obsługi strony potrzeban jest obsługa JavaScript!

Zewnętrzne oświetlenie LED

Parki, starówki, elewacje, wieże, stacje paliw...

Oświetlenie zewnętrzne, to nie tylko lampy uliczne (prezentujemy je w osobnym dziale).
Doświetlenie terenów rekreacyjnych i zabytkowych części miasta stanowi niejednokrotnie problem dla instalatorów oświetlenia. Często proponowane lampy stanowią zintegrowany system diod led z oprawą, która nie posiada walorów estetycznych na tyle wysokich, by instalować je we wspomnianych miejscach. Inwestorom bardzo często zależy na zachowaniu charakteru istniejących latarni. W takich sytuacjach proponujemy wymianę jedynie źródeł światła na kukurydze led o odpowiednio zaprojektowanym kształcie. Posiadamy w ofercie modele przeznaczone do wkręcenia gwintem w dół bądź do góry w istniejących oprawach. Dobór właściwego rozwiązania pozwala na uzyskanie większej skuteczności świetlnej niż w przypadku zastosowania zwykłej kukurydzy led.

Oświetlenie zewnętrzne, to też doświetlenie elewacji czy też wyeksponowanie iluminacją dominanty architektonicznej. Posiadamy reflektory zewnętrzne dużej mocy, które doskonale nadają się do oświetlenia obiektów na tyle wysokich (wieża kościelna czy zamkowa), że zwykłe lampy nie są w stanie odpowiednio doświetlić pożądanych powierzchni (hełmu). Mamy na myśli też obiekty, w przypadku których nie ma możliwości zainstalowania oświetlenia w ich pobliżu i trzeba je oświetlać z pewnej odległości. Nasze reflektory zapewnią odpowiednią ilość światła we wspomnianych przypadkach.

Do grupy oświetlenia zewnętrznego należy zaliczyć też oprawy przeznaczone do stosowania na stacjach benzynowych. Stanowiska przy dystrybutorach doświetlane są przez całą noc i porę zmierzchu. W ciągu roku daje to ilość godzin zbliżoną do tej, jaką świecą lampy uliczne. To nie jest mało, o czym za pewne wiedzą właściciele i najemcy stacji paliw. Lampy led doskonale nadają się do zastosowania na takich obiektach, gdyż posiadają niską emisję ciepła i wykazują się brakiem iskrzenia, co jak wiadomo nie jest bez znaczenia.