Do prawidłowej obsługi strony potrzeban jest obsługa JavaScript!

O nas

Modernizacja istniejącego, lub zakup nowego, oświetlenia dla obiektów sportowych to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać.

Widząc jak małe wsparcie można znaleźć w internecie by sprostać takiemu zadaniu, wychodzimy naprzeciw tym, którzy oczekują zadowalających efektów z inwestycji. Nie należy polegać na zapewnieniu „będzie pan zadowolony”. Biorąc pod uwagę jedynie parametry oprawy oświetleniowej niestety nie da się przewidzieć efektu, jaki przyniesie planowana inwestycja. A może na szczęście. Dzięki temu możemy zaoferować naszą pomoc.

Każda nasza oferta poparta jest symulacją fotometryczną, która pokazuje czego można spodziewać się po nowym systemie oświetlenia. Staramy się unikać błędów (niejednokrotnie) spotykanych w projektach sporządzonych ze zbyt małą starannością, lub co gorsza, przez projektantów bez odpowiedniej wiedzy, i/lub doświadczenia.

Oczywiście nie ograniczamy naszej pomocy tylko w przygotowaniu iluminacji obiektów sportowych. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu dotyczącemu oświetlenia, z jakim nie może poradzić sobie zarządca budynku, czy innego obiektu. Nie oferujemy gotowców, choć opieramy się na wcześniej proponowanych rozwiązaniach. Podchodzimy indywidualnie do przedstawionego nam problemu, i to często zmusza nas do oferowania rozwiązań nie zawartych w podstawowej ofercie naszej firmy.